niečo málo o mne

Ahoj, volám sa Kristína Borčinová a od malička mňa a mojích súrodencov brávali rodičia na výlety od výmyslu sveta. Väčšinu víkendov a prázdnin sme aj tak trávili v dedine, odkiaľ pochádzajú obaja rodičia. A aby som prežila nezabudnuteľné detstvo na dedine, vďaka všetkým chlapcom, s ktorými som tam vyrastala, musela som začať milovať šport.

Od tej chvíle som sa stala cestovateľom, ale nie takým, ktorý behá všade, aby si pozrel všetky historické pamiatky za 3 dni.  Ale cestovateľ, ktorý zostane niekoľko týždňov, mesiacoov alebo aj dlhšie, kým nepozná cesty, hory, zjazdovky ale i pláže a ľudí, ach a jedlo od srdca 
Aby som mohla žiť tento život „bez pravidiel“, stala som sa snowboardovou a lyžiarskou inštruktorkou. Cez zimu ma nájdete väčšinou na snehu niekde v Rakúsku, ale rada sa vraciam do Vysokých alebo Nízkych Tatier na Slovensko, alebo do hôr vo Švajčiarsku.

S týmto hektickým životným a športovým zaťažením som musela začať hľadať spôsoby, ako telu pomôcť uvoľniť napätie, a tak som sa dostala ku kurzu klasickej masáže, ku kranio-sakrálnej terapii a pokračovaniu ďalších kurzov, aby som sa ja i moji klienti cítili uvoľnene.
 
Vitajte na tejto ceste a neváhajte sa pridať 🙂

čriepky z mojich ciest