lyžovanie a snowboarding

S učením lyží a snowboardu som začala v roku 2016 na Štrbskom Plese. Koncom zimy 2016/2017 som na veľkú noc odisľa “na skusy” do rakúskeho Flachau, kde sa mi veľmi zapáčilo a tak som na ďalšiu zimu skúsila šťastie na kopci Reiteralm. Tu som natrafila na mnoho ľudí zo Slovenska, Čiech, či dokonca z Poľska. 

Keď zistili, že im rozumiem a som inštruktorka, tak ma požiadali o pomoc so svojimi ratolesťami. O rok neskôr som prešla na kopec Planai, kde som vyučovala v čisto snowboardovej škole, no začali sa mi ozývať ľudia, ktorí dostali kontakt na mňa od svojích známych a tak sa rozbehol kolotoč mojej sólo kariéry inštruktorky.

moje skúsenosti

S učením lyží a snowboardu som začala v roku 2016 na Štrbskom Plese. Od roku 2017 pôsobím v rezortoch Schladming – Dachstein a okolí. Lektorské skúsenosti vo výučbe lyžovania mám najmä s individuálnou výučbou najmenších od cca 3 rokov, ale aj so skupinovou výučbou dospelých i detí, ktoré už základy ovládajú. Pri snowboardových tréningoch pracujem väčšinou s teenagermi alebo dospelými, no ani najmenší nie sú výnimky. 

lekcie pre jednotlivcov aj skupiny

lyže

začiatočníci
mierne pokročilý 

snowboard

začiatočníci
mierne pokročilý 
pokročilý
začiatočníci vo freestyle

zdieľajte so svojimi priateľmi

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Lyžiarsky a snowboardový výcvik

Aktuálne učím lyžovať a snowboardovať vo Flachau, v prípade záujmu ma kontaktujte priamo telefonicky alebo mailom